Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1909 році депутат Проскурівської міської думи генерал Кондрацький відмовився від мандату через те, що вважав недоречним ходити на засідання у мундирі, а купляти заради цього цивільний костюм не хотів. Цей неординарний випадок попав на шпальти столичної газети.

пн.22102018

Оновлено:08:16:58 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Хмельничани мають нагоду відвідати безкоштовний концерт переможця «Голосу країни»

Хмельничани мають нагоду відвідати безкоштовний концерт переможця «Голосу країни»

Переможець телевізійного шоу «Голос країни. 2017», православний священик Олександр Клименко активно гастролює Україною.

Минулого року співак побував у багатьох містах країни, а вже наприкінці січня відвідає і Хмельницький, повідомляє ye.ua.

Концерт Олександра Клименка відбудеться 31 січня, в обласній філармонії о 19 годині. Організатори запевняють, що концерт безкоштовний і відвідати його може кожен.

Концерт відбудеться у філармонії. У програмі передбачено не лише сольні виступи переможця Голосу, а й номери молодих колективів та привітання архієрея місцевої єпархії.

Майже на усіх концертах Олександра Клименка аншлаг. Люди приходили до концертних зал за 2 години. Організатори розповідали, що жодні двері не закривались, люди стояли в коридорах, проходах між кріслами. Сам батюшка коментує це так: «Я їжджу по Україні, щоб донести свою проповідь. Це не гастролі. Господь Ісус Христос не говорив учням сидіти в Єрусалимі поки до них прийдуть і запитають про Бога. Потрібно йти, розповідати, вчити, а потім хрестити».

Отож, усі, хто хоче почути сольні виступи переможця «Голосу країни» Олександра Клименка, може безкоштовно відвідати його концерт 31 січня о 19.00 у Хмельницькій обласній філармонії.