Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Назву "Хмельницький" місто Проскурів отримало 16 лютого 1954 року, коли Президія Верховної Ради УРСР постановила перейменувати його на честь 300-річчя возз'єднання України з Росією. Чому було перейменовано саме Проскурів - невідомо...

ср.12122018

Оновлено:04:59:12 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Де у Хмельницькому зробити святкове фото

Де у Хмельницькому зробити святкове фото

Найкращі новорічні фотозони, де хмельничани можуть зробити яскраві святкові фотознімки, зібрали журналісти ye.ua.

Новорічно-різдвяні свята - це чи не найбільш атмосферний час у році, який хочеться залишити в пам’яті надовго. Для того, щоб хмельничани змогли це зробити, у місті створили декілька святкових фотозон, де в затишній атмосфері з найближчими людьми, друзями чи знайомими можна зафіксувати найкращі миті життя. І кожна з фотозон по-своєму особлива.

Отож, якщо вам немає де сфотографуватися, шукайте новорічний настрій у центі міста. Саме там знаходяться найпопулярніші фотозони для прекрасного атмосферного фото.

Одна з них знаходиться поблизу підземного переходу на Кам'янецькій. Яскраву фотозону у вигляді велетенського серця встановили напередодні свят. Поруч біля серця розмістилися ведмідь та заєць. Ще декілька фотозон можна знайти на площі біля кінотеатру Шевченка. Там розмістилася головна ялинка міста, яка і є основним фоном для фото. Також на площі можна сфотографуватися у санчатах з оленями, сніговиками та янголами. Ще одне місце для світлини фотозона «Я люблю Хмельницький», яка з’явилася у місті нещодавно.

Отож, не втрачайте нагоди, поринути в казково-зимовий світ, на фоні неймовірних пейзажів. Адже, найкращий подарунок на свята це - згадка про світлі відчуття, відображені на фото.

Більше місць для гарних світлин пропонуємо переглянути на відео: