Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1909 році депутат Проскурівської міської думи генерал Кондрацький відмовився від мандату через те, що вважав недоречним ходити на засідання у мундирі, а купляти заради цього цивільний костюм не хотів. Цей неординарний випадок попав на шпальти столичної газети.

ср.23012019

Оновлено:08:54:35 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура У БібліоХабі діятиме «Школа медіаграмотності»

У БібліоХабі діятиме «Школа медіаграмотності»

Впродовж листопада щоп’ятниці о 16.00 дорослі відвідувачі центральної бібліотеки Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи зможуть пройти серію тренінгів у «Школі медіаграмотності», повідомляє ХМР.

Навчання відбуватиметься в рамках Тижня Медійної та інформаційної грамотності (Global MIL Week), який вшосте організовується у всьому світі. Діятиме «Школа медіаграмотності» у БібліоХабі бібліотеки. Цей громадський простір, вдалося облаштувати завдяки перемозі у програмі «Бюджет участі».

Цьогоріч Тиждень відбудеться з 25 жовтня до 1 листопада 2017 року. Протягом цього тижня та весь листопад 2017 року будуть відбуватися місцеві та регіональні заходи в усьому світі.  Global MIL Week дає змогу об'єднувати та обмінюватися творчими проектами, дослідженнями, новими ідеями та інформацією між країнами та зацікавленими сторонами. Про всі події в рамках Global MIL Week можна прочитати на сайті ЮНЕСКО. Розповідається там і про «Школу медіаграмотності», яка буде проводитися у БібліоХабі центральної бібліотеки Хмельницького.

Випускники Хмельницької «Школи медіаграмотності» зможуть: зрозуміти, як працюють медіа та проаналізувати власний медіапростір; усвідомити механізми впливу медіа та розвинути навички критичного мислення та аналізу інформації; навчитися чіткіше виявляти пропаганду, фейки та маніпуляції в медіа, щоб не підпасти під їхній вплив; розібратися, як відбуваються інформаційні війни, щоб захиститися самим та захистити своїх близьких.

Тренер – директорка бібліотеки Тамара Козицька, яка уже неодноразово проводила такі тренінги, розповідає, що в багатьох країнах медіаграмотності навчають ще з малечку. В Україні ця тема тільки набирає популярності. І пов’язане це з викликами, з якими стикнулося наше суспільство в останні декілька років. Пропаганда і маніпуляції в мас-медіа роблять свою справу: інформаційна війна стала реальністю та переросла у справжню війну. Не раз спостерігала, як після таких тренінгів люди зовсім по-іншому починали сприймати новини, навчалися мислити критично. Сучасна бібліотека – це саме те місце, де можна навчитися працювати з інформацією. А це важливо у неспокійні часи. У місті Хмельницькому заняття з медіаграмотності стануть регулярними, впевнена Тамара Козицька.

Адреса: вул. Подільська, 78, центральна бібліотека.

Навчання безкоштовне. Єдина умова – бути читачем бібліотеки.