Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Годинник з боєм, що грає мелодію «Проскурівського вальсу», з'явився на вежі кінотеатру «Планета» у 2004 році, тобто рівно через півстоліття після її побудови. Музичні дзвони годинника не справжні, їх звучання відтворює електроніка...

вт.21112017

Оновлено:10:11:51 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Вчетверте у нашому місті виставка Міжнародного Салону художньої фотографії

Вчетверте у нашому місті виставка Міжнародного Салону художньої фотографії

У музеї-студії фотомистецтва ся відкрили наймасштабніший фотопроект в Україні – «Фотовернісаж на Покрову». 

Цей щорічний фотомистецький захід набув позитивного іміджу не лише в Україні, а й у понад 90 країнах усіх континентів світу.

Міжнародний Салон художньої фотографії проводиться уже 12 рік поспіль, а в Хмельницькому – вчетверте. Цьогоріч учасниками Салону стали 268 фотографів із 40 країн світу, які подали на розгляд журі понад 4 тисячі робіт. До експозиції виставки у музеї-студії фотомистецтва увійшло 55 найкращих робіт різної тематики фотохудожників з 18 країн світу, який відібрав організатор фотосалону, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва, член правління Національної спілки фотохудожників України рівненчанин Олександр Харват.


Долучитися до прекрасного світового мистецтва й отримати позитивні емоції від представлених високопрофесійних фото робіт усі охочі мають можливість до 31 жовтня.