Хмельницький портал

Можливість знати більше.

До 1888 року на місці сучасного міського скверу та кінотеатру ім. Шевченка була Хлібна площа. Тут відбувалася ярмаркова торгівля...

пн.21012019

Оновлено:11:22:02 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура У День міста Хмельницький відвідають відомі українські письменники

У День міста Хмельницький відвідають відомі українські письменники

У рамках святкування Дня міста уже втретє проводиться літературний фестиваль «Слово єднає!» Цьогоріч до Хмельницького приїдуть відомі українські письменники брати Капранови та Василь Шкляр.

Про це повідомляють на сайті міської ради.

Василь Шкляр відомий письменник та політичний діяч, лауреат Шевченківської премії, автор кількох бестселерів. Зустріч з Василем Шкляром відбудеться 22 вересня (п’ятниця) о 12 годиніу читальному залі Центральної міської бібліотеки (вул. Подільська, 78).

На 15 годинузапланована прес-конференція спеціальних гостей фестивалю Василя Шкляра (м. Київ), Марії Чумарної (м. Львів), Лори Підгірної (м. Кам’янець-Подільський), Наталки Михно (м. Теребовля, Тернопільської області), Миколи та Ірини Сичових (м. Старобільськ), Григорія Половинка (м. Луганськ). Цього ж дня з ними у монотеатрі «Кут» (вул. Проскурівського підпілля, 34) о 17.00 відбудеться творча зустріч.

Дмитро та Віталій Капранови долучаться до фестивалю у суботу, 23 вересня.

Брати Капранови відомі письменники, публіцисти, видавці та громадські діячі. Їхні творчі зустрічі вирізняються оригінальністю, вони грають на музичних інструментах, співають та начитують свої твори і звичайно ж спілкуються зі своїми прихильниками. У нашому місті брати Капранови мають кілька зустрічей у різних локаціях:

о 12 годині– гала-концерт фестивалю у сквері ім. Т. Шевченка (виступи літераторів Хмельниччини та спеціальних гостей фестивалю, до яких приєднаються брати Капранови, автограф-сесія, експозиція «Місто Хмельницький на сторінках газети «Проскурів», виставка книг подільських авторів «Подільської землі сини і доньки», організована Хмельницькою міською ЦБС, урочисте нагородження учасників фестивалю).

з 15.00 до 17.00на майданчику «Хмельницький фестивальний» (вул. Проскурівська, 30) відбудуться виступи та автограф-сесії спеціальних гостей фестивалю.

о 17 годиніна «Даху» (вул. Героїв Майдану, 38) брати Капранови презентують свою програму для хмельничан та гостей міста «Дарунок на свято».

 

Вхід на усі заходи фестивалю безкоштовний.