Хмельницький портал

Можливість знати більше.

За чисельністю польського населення Хмельниччина є другою в Україні після Волині. Католицьке населення Гречан, Заріччя, Шаравечки здебільшого є нащадками переселенців з польської Мазовії (1699 рік)...

ср.19122018

Оновлено:04:51:54 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Краса рідного краю очима фотомитця

Краса рідного краю очима фотомитця

Понад пів сотні майстерних знімків неповторних Подільських краєвидів об’єднала фотовиставка «Мій світ», яку презентували у  Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва. Це перша персональна виставка хмельницького фотографа-аматора Миколи Двужилова.

 Перше знайомство з фотоапаратом у нього відбулося в 1973 році. А вже з 1976 року основним захопленням Миколи Двужилова, інженера-механіка за фахом, став туризм, а постійним супутником завжди був і є фотоапарат. З_ того часу автор мандрує Україною, фотографує мальовничі краєвиди. Основна тематика його робіт— природа, її велич і краса.

Микола Григорович неодноразово брав участь у конкурсі «Хмельницький крізь об’єктив», двічі його роботи були відзначені нагородами.

Кожна робота, представлена в експозиції «Мій світ» відображає внутрішній стан автора, його погляд на красу і велич Подільського краю, тому і має назву «Мій світ».

«Виставка - це не ціль для мене. Головне, щоб люди отримували задоволення від споглядання на мої знімки, - розповідає Микола Двужилов. – Я поділився своїм бачення природи, архітектури. Це все найбільше люблю фотографувати».

Автор переконаний, що природа Поділля барвиста і різноманітна, тому необов'язково їхати далеко, щоб відпочити. На Хмельниччині дуже багато гарних місць.

Подяку від міського голови автору художніх світлин вручила заступник міського голови Галина Мельник.

На відкриття виставки завітало чимало друзiв Миколи Двужилова, фотолюбителiв.