Хмельницький портал

Можливість знати більше.

На початку ХХ століття у Проскурові існувала посада інспектора по виховному нагляду за учнями. Він був зобов'язаний переглядати усі фільми, що йшли в «ілюзіонах». Учні допускалися на кінокартину лише після його дозволу...

нд.16122018

Оновлено:04:17:33 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Хмельничанка Полліанна Рижак увійшла до 10 кращих вокалістів України

Хмельничанка Полліанна Рижак увійшла до 10 кращих вокалістів України

Обдарована юна співачка з Хмельниччини, 13-річна Полліанна Рижак, здобула чергову перемогу для рідного краю – стала фіналісткою Дитячого Євробачення 2017 та увійшла до 10 кращих вокалістів України.

Тим, хто спосатерігає за вокальними талантами нашої країни ім’я Полліанни давно відоме . Напевне, немає жодної української сцени, яку б вона не підкорила. Велика  кількість перемог на Всеукраїнських конкурсах, участь в телепроектах (Я-артист, Крок до зірок, Караоке на майдані з Ігорем Кондратюком, Голос, Діти), престижні фестивалі за кордоном – Їй вдається все. Своїм перемогам Полліанна завдячує викладачеві вокалу Рудь Наталі Миколаївні.

 

Наразі Полліанна готується до прямих ефірів, що відбудуться 25 серпня у міжнародному таборі Артек у Пущі Водиці  . Наша творча група вітає Полліанну з виходом у фінал Дитячого Євробачення. Успіхів і натхнення тобі ! Давайте підтримаємо Полліанну  своїм голосуванням 25 серпня у прямому ефірі телеканалу УТ- 1, адже кожен ваш голос вирішуватиме, хто саме буде представляти Україну на Дитячому Євробаченні у Грузії.

 Джерело: https://www.podillyastar.top/