Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1891 році у Проскурові став до ладу цукровий завод, який належав купцю Соломону Маранцу. Це було найбільше підприємство міста - на ньому працювали 470 чоловік.

вт.20022018

Оновлено:10:42:02 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура «Життя після поранення» - погляд крізь об’єктив

«Життя після поранення» - погляд крізь об’єктив

Фотовиставку Олексія Фурмана "Життя після поранення" розгорнуто у приміщенні  Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки. Проект вже здобув гран-прі Міжнародної Фотовиставки газети "День".

Автором робіт є Олексій Фурман, український документальний фотограф і стипендіат програми Фулбрайта (США).

Олексій знімав події Євромайдану, після чого поїхав до Криму, а потім на схід України, де знімав військовий конфлікт для різних міжнародних видань.

40 світлин п'ятьох поранених бійців. 5 історій життя чи виживання. Без прикрас, без фотошопу, без показного геройства. У мирному житті ветерани війни повсякчас зустрічаються з неймовірними викликами, іноді навіть елементарне побутове обслуговування стає справжнім випробовуванням. Переглядаючи світлини, уява домальовувала набагато більше, ніж потрапило в обєктив фотокамери. Хто хоч раз в житті стикався з відчуттям безпорадності під час життєвих викликів, знає ціну цим буденним геройським  вчинкам, цій перемозі над обставинами і самим собою.

Проект, зокрема, концентрується на адаптації ветеранів до мирного життя після повернення додому,  адже тепер у них є тяжкі спогади, які неможливо забути. Тож слід зазначити, що психологи, фахівці з соціальної роботи міського Центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді готові допомагати нашим героям та їхнім родинам. Центр знаходиться по вул. Кам’янецькій, 38.

Фотовиставку можна відвідати протягом місяця у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці (вул. вул. Героїв Майдану, 28).