Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У вересні 1908 року у Проскурові з'явився перший ілюзіон (кінотеатр). Він знаходився на Кам'янецькій вулиці.

пн.24092018

Оновлено:10:14:41 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Хмельницькі мажоретки «Альфа» гідно представили Україну на Чемпіонаті Європи

Хмельницькі мажоретки «Альфа» гідно представили Україну на Чемпіонаті Європи

14-ий Чемпіонат Європи, який проводила Міжнародна асоціація з мажорет-спорту, приніс хмельницьким учасницям колективу «Альфа» чимало нагород, неодноразово підіймалися на  п’єдестал переможців. Відбувалися змагання у місті Албена (Болгарія).

Україну на чемпіонаті представляли 14 дівчаток з Хмельницького, віком від 7 до 12 років. Адже «Альфа» – єдиний колектив, який займається мажорет-спортом у нашій країні. Художнім керівником ансамблю є Олександр Мильніков, а хореограф – Наталія Мильнікова.

Подружжя Мильнікових говорить, що дуже задоволені результатами, адже наша «Альфа» виборола три перших місця, три других і одне третє. Загалом кожен виступ хмельницьких мажореток увійшов у п’ятірку кращих.

Окрім перемог із загальними номерами, кілька дівчаток отримали персональні відзнаки. Зокрема, двоє хмельничанок отримали у подарунок по палочці (бáтон) за найсинхроннійший дует. Нагороду, як кращій генералці Чемпіонату, (у мажорет-спортці – це дівчинка, яка задає темп у номері) присудили нашій Заговорі Валерії.

«Дуже зворушливо під час нагородження чути Гімн України. У такі моменти пишаєшся справою, яку ти робиш та країною, у якій живеш, – говорить хореограф Наталія Мильнікова. – Крім того, маємо запрошення виступити з оркестром».

Джерело: http://khm.gov.ua/uk/content/hmelnycki-mazhoretky-alfa-znovu-na-pyedestali-peremozhciv-chempionatu-yevropy