Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Незважаючи на сьогоднішню назву «Хмельницький», сам видатний гетьман ніколи у нашому місті не бував. Але містечко Плоскирів у 1648-1657 роках неодноразово опинялося у центрі протидії козацьких та польських військ...

ср.20062018

Оновлено:09:21:59 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Благодійна мрія Артема Харченка може здійснитися у фіналі "Україна має талант. Діти 2"

Благодійна мрія Артема Харченка може здійснитися у фіналі "Україна має талант. Діти 2"

У суботу, 27 травня, на каналі СТБ о 19.00 дивіться фінал "Україна має талант. Діти2" і вболівайте за велику благодійну мрію маленького Артема Харченка.

Це остання сходинка юного волонтера, котрий поборов свою хворобу (рак кістки 4 стадії з метастазами) боротиметься за перемогу на талант-шоу заради життя тисячі онкохворих дітей.

На виграшні кошти юний хмельницький талант мріє придбати бокс для пересадки кісткового мозку. Просимо, ні, БЛАГАЄМО вас!!! Підтримайте Артем , бо цим подаруєте шанс на порятунок інших діточок! Це найкраща і найблагородніша мета за всю історію шоу. У цю суботу не пропустіть неймовірний виступ юного волонтера з авторською піснею, у якій він дякуватиме нам усім. Усім, хто колись допоміг врятувати його власне життя і дав сили жити далі!

Тож, 27 травня о 19.00 на СТБ "Україна має талант. Діти" підтримаймо Артема Харченка!

Проголосувати можна так: телефонуйте за номером 0-900-901-00Х - де 0Х код учасника, котрий буде оголошено під час шоу (вартість дзвінка складає: 0,60 грн) та надсилайте смс повідомлення на короткий номер 3399 (становить 0,94 грн.) з кодом учасника 0Х (з одного номера можна голосувати 10 разів). Також проголосувати за Артемка, можливо безкоштовно відправивши додаткових 5 голосів за допомогою мобільного додатку «Телепортал». Для цього необхідно завантажити додаток. Голосування починається з 21.00 до 22-00 І пам'ятайте, що ваш голос не даремний! Ваш голос може врятувати чиєсь життя!