Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1798 році в Проскурові (нині Хмельницький) створено міську та повітову поштові експедиції. У їх складі було 9 працівників та 21 кінь...

сб.21072018

Оновлено:11:12:56 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Фестиваль «Rock & Buh» - мега-подія культурного життя Хмельницького

Фестиваль «Rock & Buh» - мега-подія культурного життя Хмельницького

26 і 27 травня на території міського пляжу відбудеться фестиваль рок-музики «Rock & Buh». 12 молодих гуртів з Хмельниччини виступлять на одній сцені з відомими в Україні музикантами.

Про гурти, ведучого та перебіг заходу розповіли організатори фестивалю на прес-конференції. Фестиваль – це та подія, яка змінить місто – переконані в оргкомітеті. Він є частиною цільової Програми «50 кроків, які змінять місто». Засновником та організатором Фестивалю є управління культури і туризму Хмельницької міської ради, яке створило для вирішення всіх питань організації фестивальну раду. До підготовки музичного свята долучили людей, котрі знаються на рок-музиці та мають чималий досвід в організації подібних заходів.

Співорганізатор фестивалю Андрій Захарко (Зоін), який є організатором фестивалю «Республіка» вважає, що для нього цей фестиваль дуже важливий, тому що це єдиний в Україні приклад спільної праці і синергії між міською владою, громадськими активістами і взагалі людьми, що знаються на рок-музиці.

Фронтмен гурту «Мотор’ролла» Сергій Присяжний у підготовці до фестивалю відповідав саме за відбір молодих гуртів, яких на конкурс подалося більше 70. Сергій Присяжний каже, що метою фестивалю є підтримка і популяризація саме місцевих виконавців. До програми увійшли фактично готові колективи, які грають цікаву та різнопланову музику. Музикант зізнається, що якби йому на початку музичної кар’єри випала нагода виступити на такому фестивалі разом з відомими гуртами, він би був просто щасливим. 

Хедлайнерами фестивалю стануть «Мотор’ролла», «Чумацький шлях», «Без обмежень» «Тартак». Також протягом обох днів на головній сцені виступатимуть Marina Krut Project, Stanza.

Андрій Щербицький – заступник голови правління ГО «Спелеологічний клуб «Атлантида» до організації фестивалю долучився, бо переконаний, що захід популяризуватиме Хмельницький, а це має бути спільною метою усіх: і влади, і громадськості, і бізнес-спільноти. Тож він працює над долученням спонсорів на фестиваль.

 Про високий рівень фестивалю «Rock & Buh – 2017» говорить і той факт, що його ведучим буде М’яч Дредбол. Людина, яка веде усі потужні фестивалі країни.

На території пляжу діятиме виїзна кухня від рестораторів міста, більшість з яких до фестивалю долучилися у якості спонсорів.

За новинами фестивалю можна слідкувати на сторінці у Facebook Там уже є графік виступів та саундчеків гуртів. Крім того, на фестивалі можна буде придбати футболку та кепку з логотипом фестивалю. А для тих, хто хоче їх замовити заздалегідь – звертайтеся до організаторів через ту ж таки сторінку у Facebook.

А на 20 травня запланована промоакція за участі байкерської спільноти "Mad Brothers Friendship Run" та автограф-сесія від хедлайнерів фестивалю. Початок об 11 годині на майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка.

Джерело: http://www.khmelnytsky.com/index.php?option=com_content&view=article&id=37230:12-&catid=189:2010-02-15-10-41-41