Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У Казахстані є село Новогречанівка - назву йому дали поляки, колишні мешканці Гречан, яких режимом Сталіна було примусово вислано у Казахстан на початку 1930-х років. Нащадки мешканців Гречан (нині це мікрорайон Хмельницького) проживають там і нині.

ср.20062018

Оновлено:04:07:24 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура «Альборадо” святкує 20-річчя

«Альборадо” святкує 20-річчя

Свій ювілей Народний художній колектив ансамбль стилізованого бального танцю “Альборадо” Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відзначив святковим концертом. Усіх поціновувачів мистецтва танцю, батьків дітей, численних друзів і колег з Івано-Франківська, Одеси та інших міст ледь вмістила зала обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Старицького.

Ансамбль “Альборадо” відомий хмельничанам своєю участю у загальноміських заходах. Виступи колективу із задоволенням дивляться не лише в Україні. Юним танцівникам аплодували в Естонії, Литві, Казахстані, Греції, Польщі, Сербії, Франції та інших країнах світу.

Численні гості стали свідками чарівного хореографічного дійства. Вихованці “Альборадо” продемонстрували високий ступінь танцювальної майстерності, техніку виконання, створивши глядачеві справжнє свято танцю, краси і грації.

У святковому концерті взяли участь понад 300 юнаків і дівчат. Не обійшлося також без виступу колективу мажореток “Альфа” муніципального духового оркестру (керівник – Олександр Мильніков), який був створений та починав свою діяльність на основі ансамблю “Альборадо”.

Не менш цікавим і зворушливим був виступ випускників ансамблю, багато з яких пов’язали своє життя з мистецтвом і продовжують навчатися на хореографічних відділеннях вишів, або ж працюють у хореографічних колективах у різних куточках нашої країни та зарубіжжя.

У знак шани і подяки наставникам, які прищепили їм любов до танцю, уже дорослі хлопці і дівчата разом з Наталією та Олександром Мильніковими затанцювали вальс.

Кожен із хореографічних номерів на святі мистецтва глядачі зустрічали тривалими та бурхливими оплесками.

 

Джерело: http://www.khmelnytsky.com/index.php?option=com_content&view=article&id=37096:-20-&catid=189:2010-02-15-10-41-41