Хмельницький портал

Можливість знати більше.

На початку ХХ ст. Проскурів був найбільшим торговельним центром Подільської губернії. Особливо важливу роль Проскурів відігравав у експортній торгівлі зерном.

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Польські віртуози знову даруватимуть хмельничанам своє мистецтво

Польські віртуози знову даруватимуть хмельничанам своє мистецтво

Струнний квінтет VOŁOSI зіграє для хмельничан і гостей міста вже вдруге. До Хмельницького музиканти завітають у рамках світового туру, під час якого заплановані виступи у трьох українських містах, окрім Хмельницького, концерти відбудуться у Житомирі та Вінниці.

Польські віртуози легко вплітають класичні мелодії європейських композиторів у балканські, трансільванські і карпатські мотиви, поєднують вишуканість виконання з надзвичайною емоційністю. У чому більше року тому мали нагоду переконатися жителі обласного центру. На відміну від попередніх відвідин, цього разу концерт відбудеться просто неба – на сцені поблизу кінотеатру імені Тараса Шевченка, у четвер, 27-го квітня. Початок о 20.30.

Концерт струнного квінтету з Польщі якраз припадає на час, коли в Хмельницькому буде проходити Міжнародний фестиваль-конкурс народної хореографії імені Володимира Глушенкова.

Фестиваль триватиме з 27-го до 30-го квітня. Його учасниками стануть танцюристи з Туреччини, Сербії, Румунії та України. Першого фестивального дня парад усіх колективів-учасників пройде центральними вулицями міста. А закінчиться – великим концертом біля кінотеатру Шевченка. Початок параду заплановано на 17.00, повідомили в управлінні культури міської ради