Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У лютому 1919 року на станції Проскурів близько трьох днів чекав виїзду за кордон колишній голова Центральної Ради, видатний вчений-історик Михайло Грушевський.

пт.28042017

Оновлено:11:03:39 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Хмельницький заполонив «Великодній дивосвіт»

Хмельницький заполонив «Великодній дивосвіт»

Цьогорічний Великдень хмельничани зустрічають по-особливому – фестивалем писанок. Яскраве свято відродження народних традицій і українського колориту стартувало 10 квітня на майданчику біля кінотеатру імені Т. Г. Шевченка.

Заздалегідь тут створили Великодню писанкову композицію, яка поєднала 10 метрових писанок, оригінально розписаних за народними та патріотичними мотивами учнями і викладачами початкових мистецьких шкіл та студентами Хмельницького національного університету, унікальну світлодіодну красуню – писанку заввишки 2 м, та понад тисячу писанок, розписаних юними хмельничанами – учнями загальноосвітніх та мистецьких закладів.

Самобутніми піснями, гаївками та весняними забавами глядачів порадували музичні та танцювальні колективи міста.

Святкове дійство доповнила акція з розписування автомобілів «Писанковий декор авто», яку провели учні дитячої школи мистецтв «Райдуга». Своєю майстерністю вони перетворили 2 автомобілі, надані ТОВ «ТД «Євромоторс», на справжні арт-об’єкти з писанковими декораціями. За таку красу представники підприємства подякували юним художникам і вручили їм подарунки.

До 14 квітня всі охочі ще мають нагоду завітати на майстер-класи до викладачів образотворчого мистецтва початкових мистецьких навчальних закладів та ознайомитись із технікою розпису та використанням подільських кольорів та символів у розписі писанок.

Завершить фестиваль весняний концерт, який відбудеться 18 квітня о 18.00 також на майданчику біля кінотеатру Т. Шевченка.