Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Кам'яний костьол Святої Анни у Проскурові (нині Хмельницький) було побудовано у 1821 році, а у 1936 році зруйновано. Знаходився він на місці сучасної школи №1...

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Хмельницький заполонив «Великодній дивосвіт»

Хмельницький заполонив «Великодній дивосвіт»

Цьогорічний Великдень хмельничани зустрічають по-особливому – фестивалем писанок. Яскраве свято відродження народних традицій і українського колориту стартувало 10 квітня на майданчику біля кінотеатру імені Т. Г. Шевченка.

Заздалегідь тут створили Великодню писанкову композицію, яка поєднала 10 метрових писанок, оригінально розписаних за народними та патріотичними мотивами учнями і викладачами початкових мистецьких шкіл та студентами Хмельницького національного університету, унікальну світлодіодну красуню – писанку заввишки 2 м, та понад тисячу писанок, розписаних юними хмельничанами – учнями загальноосвітніх та мистецьких закладів.

Самобутніми піснями, гаївками та весняними забавами глядачів порадували музичні та танцювальні колективи міста.

Святкове дійство доповнила акція з розписування автомобілів «Писанковий декор авто», яку провели учні дитячої школи мистецтв «Райдуга». Своєю майстерністю вони перетворили 2 автомобілі, надані ТОВ «ТД «Євромоторс», на справжні арт-об’єкти з писанковими декораціями. За таку красу представники підприємства подякували юним художникам і вручили їм подарунки.

До 14 квітня всі охочі ще мають нагоду завітати на майстер-класи до викладачів образотворчого мистецтва початкових мистецьких навчальних закладів та ознайомитись із технікою розпису та використанням подільських кольорів та символів у розписі писанок.

Завершить фестиваль весняний концерт, який відбудеться 18 квітня о 18.00 також на майданчику біля кінотеатру Т. Шевченка.