Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1901 році став до ладу Проскурівський пивоварний завод, який належав дворянинові Леону Кляве (нині - пивзавод АТ «Хмельпиво»)

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Фестиваль "Великодній дивосвіт" пройде у Хмельницькому

Фестиваль "Великодній дивосвіт" пройде у Хмельницькому

Відкриється фестиваль писанок у день Благовіщення. У центрі Хмельницького просто неба розгорнуть Великодню писанкову композицію. Вона складатиметься із десяти писанок заввишки в метр. Їх розпишуть учні і викладачі початкових мистецьких шкіл та студенти Хмельницького національного університету.

Доповнить композицію двометрова світлодіодна красуня-писанка і ще понад тисяча обов'язкових великодніх атрибутів, розписаних учнями загальноосвітніх та мистецьких закладів. Арт-об'єктами з писанковим декором стануть також два авто, які розмалюють юні художники. Традиційно відбудуться майстер-класи, на яких усіх охочих ознайомлять із технікою розпису та використанням подільських кольорів і символів.

Організатори сподіваються, що фестиваль «Великодній дивосвіт» в історичному центрі нашого міста приверне увагу до правічних українських традицій, а диво-писанки створять справжню атмосферу Великодня, подарують всім щирі позитивні емоції, стануть прекрасною фото зоною та гарним подарунком для хмельничан та гостей міста і започаткують ще одну традицію у культурно-мистецькому житті Хмельницького.

Хмельничан, особливо дітей та молодь, запрошують долучитися до фестивалю!

Додаткову інформацією можна отримати за телефонами:(0382)65-77-69; 61-62-92; 067 673037837.

 Джерело: http://khm.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=36466:7-l-r&catid=189:2010-02-15-10-41-41