Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У середині ХХ століття у Проскурові (нині Хмельницький) ходив «трамвай». Трамваєм називали залізничний вагон, що рухався між станціями Проскурів та Гречани, з зупинками для посадки пасажирів на кожному залізничному переїзді...

ср.21022018

Оновлено:01:35:46 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Кінотеатр Шевченка отримав нового керівника

Кінотеатр Шевченка отримав нового керівника


Директором кінотеатру ім. Т. Шевченка стала 29-річна Ольга Брижань. До своїх обов’язків новий керівник приступить з 6 березня, повідомляє vsim.ua.

Кінотеатр Шевченка два місяці працював без директора. Попереднього керівника міський голова Олександр Симчишин звільнив із 3 січня цього року. Потому був проведений конкурс на заміщення вакантної посади в комунальному підприємстві. Наступником Костянтина Костенка стала Ольга Брижань. Відповідне розпорядження мер підписав у четвер, 2 березня.

До роботи Ольга Брижань стане з понеділка, 6 березня. До цього вона працювала методистом в Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтв. Також вона була директором підприємства «Агенція культурних ініціатив «Живи в Черкасах», адміністратором танцювального шоу «Майdан’s» і культорганізатором у ХНУ. В студентські роки підробляла промоутером та касиром в «Сільпо». Про це дівчина зазначила у своїй автобіографії, яку подала на конкурс.

Джерело: https://vsim.ua/Podii/direktorom-kinoteatru-shevchenka-stala-29-richna-divchina-10590096.html