Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 2015 році виповнюється 45 років з часу заснування Хмельницького обласного театру ляльок, нині Хмельницький обласний академічний театр ляльок (1970)

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Дітей запрошують намалювати Україну своєї мрії

Дітей запрошують намалювати Україну своєї мрії

Відсьогодні стартує Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків "Омріяна Україна очима дітей".

Метою змагання є залучення дітей і підлітків до творення образу майбутнього української держави та формування позитивного емоційного настрою в суспільстві.

У 2017 році організаторами Конкурсу виступають Благодійний фонд "Омріяна Країна" та "Фонд родини Кольгофер".

Музою цьогорічного Конкурсу «Омріяна Україна очима дітей» є народна улюблениця, солістка Державного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, співачка – Злата Огнєвіч.

1 березня 2017 року розпочався прийом художніх робіт - малюнків на тему "Омріяна Україна".

До участі в Конкурсі запрошуються діти дошкільного віку (від 3 до 6 років), молодшого (від 6 до 10 років), середнього (від 10 до 15 років) та старшого (від 15 до 18 років) шкільного віку з усієї України.

Кожен учасник може надіслати необмежену кількість малюнків, які відповідають тематиці Конкурсу.

Прийом малюнків триватиме до 1 травня 2017 року.

Для нас є цінним кожний малюнок, кожна мрія. Однак авторитетне Журі конкурсу відбере найкращі роботи, автори яких стануть призерами Конкурсу.

100 найкращих дитячих робіт, відібраних Журі, візьмуть участь у виставці, організованій в м. Києві до Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2017 року.

Також  будуть проводитись виставки дитячих малюнків в різноманітних локаціях з червня по грудень 2017 року. Автори робіт, що візьмуть участь у виставці, будуть відзначені дипломами та цінними призами.

30 переможців Конкурсу будуть запрошені до Києва для участі в урочистостях з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та нагородження цінними призами.

Більше про конкурс, умови участі, поради та контакти можна дізнатись тут.

Тож малюйте Мрії! Творіть Майбутнє!