Хмельницький портал

Можливість знати більше.

З першої третини ХХ століття у селі Микільська Борщагівка під Києвом існувала вулиця Проскурівська. Назва — на честь міста Проскурів (нині — Хмельницький). Ліквідована наприкінці 1970-х — на початку 1980-х років під час знесення старої забудови та будівництва житлового масиву Південна Борщагівка.

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура День народження Кузьми - чим запам’ється музикант хмельничанам?

День народження Кузьми - чим запам’ється музикант хмельничанам?

48 непрожитих років. 17 серпня - день народження Андрія Кузьменка.

Шоумен, співак, лікар та волонтер – за своє коротке життя він встиг зробити багато добрих справ, популярних проектів та нищівних для влади виступів. Цими днями українці згадують пісні музиканта, його енергійність та кращі телевізійні шоу. Він жив своїми піснями, а на його творчості виросли покоління. Кузьма за життя встиг спробувати себе у різних сферах, та по-справжньому захопився творчістю. Згодом став ідейним натхненником гурту «Скрябін».

17 серпня йому би виповнилося 48. Та доля вирішила по-іншому – життя співака обірвалося саме тоді, коли країна втрачала патріотів. Серце Кузьми було наповнене любов’ю до України. Тепер сотні його переспіваних пісень говорять – пам’ять про Кузьму житиме у віках. Молодь та старше покоління – чи не усі говорять про щирість та відкритість Андрія Кузьменка. Телепроекти з його участю мали великий успіх, адже невимушеність та почуття гумору шоумена притягували до себе людей.

Друзі співака влаштували грандіозний концерт пам’яті, на його честь перейменовують вулиці та сквери, а мати Андрія Кузьменка написала про нього книгу. Тож ім’я та пісні його живі, і це – найкращий вияв народної любові.

Він не любив пафосу, проте своїм почуттям гумору, а подекуди і провокативними репліками змушував задумуватися над буденними речами – про цінність дружби , допомоги ближньому та справжню ціну слави. Адже сам неодноразово говорив про те, що міг би працювати за кордоном, проте волів жити на рідній землі. Таким запам’ятаєм його і ми – епатажним, енергійним та відвертим.

 Джерело: Ексклюзив