Хмельницький портал

Можливість знати більше.

22 січня 1796 року затверджено герб м. Проскурова (нині Хмельницький): «У верхній частині щита герб Подільський. У нижній - на голубому полі три схрещені стріли, середня вістрямо донизу, а дві крайні вістрям угору». У 2011-му міському гербу виповнилося 215 років...

ср.26062019

Оновлено:12:23:05 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Звуки музики під відкритим небом. У Хмельницькому відкрився мистецький дворик

Звуки музики під відкритим небом. У Хмельницькому відкрився мистецький дворик

Звуки музики під відкритим небом. Перший у Хмельницькому мистецький дворик відкрив свої двері. Організатори вважають - така цікавинка неодмінно приверне увагу туристів, та й жителів міста не залишить байдужими.

У музичній школі ім. М. Мозгового запрацював перший у Хмельницькому Мистецький дворик. Організатори розповідають - подібні мистецькі дворики функціонують в Одесі, у Львові. Нині раді, що до туристичного сезону і у Хмельницькому підготували цікавинку для поціновувачів музики Слухачі могли насолодитись майстерною грою акордеоністів, учнів Людмили Цуркан.

Діти надзвичайно талановиті – не дивлячись на юний вік вже мають в арсеналі всеукраїнські і міжнародні нагороди. Олександр Терещенко прийшов послухати свого сина, говорить – любов до акордеону передалась йому у спадок. Даша займається у музичній школі вже 9-й рік, не дивлячись на чималий стаж участі у конкурсах, під відкритим небом грає уперше. Каже – на свіжому повітрі звуки музики линуть гармонійніше, ніж у закритому залі. В управлянні культури розповідають – у рамках програми «50 кроків, які змінять Хмельницький» передбачають відкрити такі мистецькі дворики по усьому місту.

А вже цієї п’ятниці о 18 годині можна буде послухати учнів музичної школи №3. Концертна програма розписана на кілька тижнів вперед, єдине, що може стати на заваді – це дощ, говорять організатори.

Джерело: ЕКСКЛЮЗИВ