Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Про мінеральну воду «Хмельницька», що випускалася у місті у 1970-80-ті роки, ходило прислів'я: «Минеральная вода - нет ни пользы, ни вреда». А коли у часи Горбачова на «безалкогольних» весіллях у пляшки з цими етикетками наливали горілку, її називали «ХмелЪницкая с твердым знаком»...

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Українських військових очима литовської художниці Беати Куркуль представили у Хмельницькому

Українських військових очима литовської художниці Беати Куркуль представили у Хмельницькому

Експозиція робіт литовської художниці про реальних воїнів АТО представлені в стінах Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

Усі роботи зроблені у стилі комп’ютерної графіки. Вчилася малювати Беата сама, є «самоучкою». Картини художниці представлені у академії з нагоди Дня прикордонника, який буде незабаром.

Чоловік Беати є волонтером. Часто допомагає прикордонникам. Художниця цього обійти стороною не змогла. На фото знайомі та друзі. Здебільшого, це військові, медики, правоохоронці.

«Основна ціль цих робіт – висловити підтримку нашим прикордонникам, показати, що про них не забувають, ними пишаються, їх люблять. Це також мій спосіб висловити особисте відношення до цих людей. Адже з тих пір, як я з ними познайомилася, я ними пишаються та горджуся», – розповідає Беата Куркуль.

Художниця намалювала уже 50 картин на тему прикордонників. На цьому зупинятися не збирається. 

Джерело: 0382.ua