Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1846 році у Проскурові зупинявся співробітник Київської тимчасової Археографічної комісії, у майбутньому видатний український поет Тарас Шевченко.

сб.07032015

Оновлено:05:46:40 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини

Новини

"Хмельницький гамбіт" від місцевих депутатів

Щоб депутатський склад фракції «Батьківщина» у Хмельницькій міській раді не обмілів, уже на наступній сесії депутатські лави поповнить новий представник «Батьківщини» на місце депутата та голови фракції. 

Детальніше...

За розповсюдження газети "Новороссия" хмельничанам дали по 5 років

У Хмельницькому завершився суд над двома місцевими, які розповсюджували сепаратистську газету. Чоловік сів за грати, а його помічниці дали умовно.

Детальніше...

Чутки про загибель Хмельницького улюбленця - фейк

Мінус один? Хмельничани зранку почали переказувати десь почуте: мовляв, ведмідь у центральному парку помер… Перевірити це не просто - бурі взимку у сплячці. Та наша знімальна група зважилась їх розбудити та порахувати.

Детальніше...

Південний Буг смердить четвертий місяць. Досі не визначили того, хто забруднює річку

Вже кілька місяців хмельничани потерпають від страшного смороду поблизу Південного Бугу. Хмельничани переконані, що річка стала чорною через шкідливі викиди підприємства. В екологічній інспекції наразі чекають згоди на обстеження річки.

Детальніше...

Загинув екіпаж швидкої

Ще одна трагедія сколихнула Хмельниччину. Знайдені тіла екіпажу Хмельницької автосанітарної роти, яка вирушила на схід ще влітку.

Детальніше...

Хмельничанин вторгував 1500 євро за рідкісний пістолет

20-річний хмельничанин привіз із зони АТО автоматичний пістолет Стєчкіна, та 4 патрони до нього.

Детальніше...

Бійців з 8 полку в полоні немає

Інформація про полонених з 8-го окремого полку спецпризначення не відповідає дійсності.

Детальніше...

«Сюрприз» із шоколаду намагалися передати одному із засуджених Хмельниччини

Днями під час догляду та видачі рекомендованого листа, який надійшов до Замкової ВК (№58) управління ДПтС України у Хмельницькій області для засудженого З., 1980 року народження, від громадянки К., яка проживає в Полтавській області, працівникам оперативного відділу установи вдалось виявити наркотичну речовину.

Детальніше...

Сергій Лабазюк: "Виведення військ з Дебальцева - вимушений крок заради людських життів"

Ситуація з виведенням українських військ з Дебальцевого - вимушений крок заради збереження людських життів, однак вона засвідчила, що військове керівництво країни не має стратегії. Таку думку висловив народний депутат України, представник Хмельниччини Сергій Лабазюк.

Детальніше...