Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Кілька фактів пов'язують наше місто із Севастополем. Перший: Генерал Едуард Тотлебен, один з керівників оборони Севастополя (1854) розробив проект, за яким мала будуватися Проскурівська фортеця. Другий: у Гречанах знаходився маєток родича адмірала Нахімова. Третій: з 2 художніх панорам України одна - у Севастополі, друга - у Хмельницькому.

нд.16122018

Оновлено:04:17:33 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Конференції

Добрый день! Во время конференции с Президентом Украины я задал вопрос о том, чтобы он поспособствовал передаче микрорайона "Раково" в коммунальную собственность нашего города. От туда вопрос передали в Министертсво Обороны, и уже от них мне пришёл очень странный ответ, который ведёт к тому, что город сам виноват в этом. Пожалуйста, разберитесь! Вот ответ, который мне прислали: http://yadi.sk/d/hmc1M0ZY3HZaW

Питання від: emtec92 Дата створення: 14.03.2013 14:26
Відповів: Сергій Мандзій Дата відповіді: 17.03.2013 22:21

Доброго дня. Неодноразово перечитав і надісланого Вами листа, і постанову Кабінету міністрів, на яку у ньому посилаються.

Дійсно, відповідь Міністерства оборони інакше, як абсурдом, назвати не можна.

Ось посилання на текст розпорядження Кабінету Міністрів України, яка наводиться у листі Міністерства оборони. Знайдіть у ньому хоч слово про якісь додаткові умови, які нібито “не виконала Хмельницька міська рада” - там немає нічого про такі умови! Навпаки, зверніть увагу на такий пункт кабмінівського розпорядження:

“...Будівлі та споруди військового госпіталю (військове містечко N 24) передаються у власність територіальної громади міста для створення лікувально-профілактичного закладу охорони здоров'я за умови, що міська рада не прийме рішення щодо приватизації або вилучення в інший спосіб зазначеного нерухомого майна....”

Як вже повідомлялося, Міністерство оборони за минулий час вже встигло відмовитися передавати госпіталь місту, тим самим не виконавши те розпорядження КМУ, на яке саме ж і посилається у відповіді Вам.

Відтак, Ви тепер не з чужих слів, а самі маєте уявлення, у якій атмосфері міській раді доводиться домагатися передачі на баланс міста військового містечка Ракове, і як власники військового майна роблять тисячі жителів мікрорайону заручниками своїх майнових інтересів.

Що ж має бути далі з мікрорайоном Ракове? Хмельницька міська рада може діяти винятково у рамках законності — тим більше, що й військове відомство, в руках якого зараз знаходиться житловий фонд і комунальна інфраструктура містечка, недвозначно натякає на невтручання у сферу взаємних повноважень. Залишається лише погоджуватися на усі зміни умов, які висувають військові і чекати на будь-які позитивні зміни у позиції Міноборони — про що я казав у одній з недавніх відповідей на запитання про передачу мікрорайону.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вам допомогла ця інформація? Так Ні