Хмельницький портал

Можливість знати більше.

22 грудня 1775 року містечко Плоскирів (нині Хмельнцький) отримало від польського короля привілей на проведення двох щорічних ярмарків на Новий рік та свято св. Анни. Кожен з ярмарків тривав по 2 тижні. У 1797 році у Проскурові відбувалося щорічно вже 13 ярмарків...

пн.22012018

Оновлено:06:29:37 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна

Статті

Рибалка Маршала вулиця

Розташована у мікрорайоні Заріччя. Пролягає від мосту через р. Південний Буг, перетинає просп. Миру і продовжується до мікрорайону Озерна. Вулиця сформувалася ще за часів існування села Заріччя (приєднано до міста в 1946 р.), мала назву Центральна. В 1984 р. перейменована на честь маршала Рибалка.

Рибалко Павло Семенович (1894-1948) - маршал бронетанкових військ, двічі Герой Рад. Союзу (1943, 1945 рр.). Учасник громадянської війни, в 1920-х роках служив у Проскурові в Червонокозачій дивізії. Під час Великої Вітчизняної війни командував танковими арміями. Під час Проскурівсько-Чернівецької операції командував 3-ю танковою армією, яка визволяла від німецько-фашистських окупантів область та місто Проскурів.

Маршала Рибалка, 28. ЗАТ "Хмельницьклегпром". Історія становлення підприємства починається з 1981 р., коли розпочав свою діяльність цех надомної праці. У зв'язку зі збільшенням випуску продукції та спеціалізацією на швейному виробництві, в 1995 р. було побудовано нові виробничі корпуси швейної фабрики на вул. Маршала Рибалка. Того ж року підприємство було реорганізоване на ЗАТ "Хмельницьклегпром", до складу якого сьогодні входять швейні фабрики у Хмельницькому, Летичеві, Волочиську, а тако ж фірмовий Будинок моделей.