Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Щогла з синьо-жовтим прапором України на початку головної вулиці міста Хмельницького стоїть на тому ж місці, де у 1950-ті роки стояв пам'ятник Сталіну, у часи правління якого за зображення цього прапору люди ризикували свободою і життям

 

пт.24112017

Оновлено:07:46:38 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна

Статті

Львівське шосе

Одна з головних магістралей Південно-Західного мікрорайону. Виникла у другій пол. XX ст. як початок шляху від Проскурова у західному напрямку - на містечко Фельштин (нині село Гвардійське Хмельницького району). Звідси перша назва вулиці - Фельштинське шосе. В 1946 р. у зв'язку із введенням в дію траси Проскурів -Львів, вулиця перейменована на Львівське шосе. Пролягає від вул. Кам'янецької до виїзду з міста у напрямку на Тернопіль - Львів (звідси сучасна назва).

Львів - місто, обласний центр України. Населення більше 800 тис. Великий промисловий, науковий, культурний та туристичний центр. Вперше згадується в 1256 р., заснований королем Данилом Галицьким.

Комплекс речових ринків. Займає велику територію вздовж Львівського шосе (від його початку), протягнувшись за залізницю до вул. Геологів. В 1987 р. міськвиконком надав дозвіл "Облспоживспілці" на облаштування першого великого речового ринку на Львівському шосе. Протягом наступного десятиліття навколо нього розбудовується цілий ринковий комплекс, який на сьогодні займає площу 18 га і включає 24 самостійних речових ринків. З 1998 р. Хмельницькі ринки займають перше місце в Україні за ринковом збором.